Здатність розумно наповнити вільний час і є найвищою ступінню особистої культури (Бертран Рассел)

Не знаєте, чим зайняти вільний вечір або вам набрид колір улюбленого дивана перед телевізором? Знайдіть розвагу до душі на Link.ua! Тут представлена вся інформація щодо культурного, спортивного, розважального, кулінарного та нічного життя столиці. Крім цього, база Link.ua містить корисну інформацію про відділення банків і банкоматів, навчання, працевлаштування тощо. Шукати інформацію можна по каталогу, формі пошуку або алфавітом.

УКР РУС

Головна » Додати інформацію про компанію
Пошук:


Додати інформацію про компанію / закладЗаявіть про себе online-спільноті! Заповніть форму, подану нижче. Заповнюйте максимум полів - чим більше ви вкажете інформації про себе, тим більше відвідувачів зацікавляться вашим продуктом або послугами.

Хочете бути завжди на виду у відвідувачів порталу та мати більше клієнтів, ніж у конкурентів? Вам сюди →


Назва організації:
Розділ:
Город:
Адреса:
Телефон:
Факс:
Сайт:
E-mail:
Контактна особа:
Інформація:
Система знижок:

Додаткові послуги:Ви є представником учбового центру, автошколи або іншої компанії, що працює на ринку освіти? Додайте інформацію про себе на всеукраїнський портал про освіту Parta.ua
Додати навчальний центр →
Додати репетитора →
Телефони та пошта:(096) 097-9999 - Viber, WhatsApp, Telegram, info@link.ua


  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.